SHITET SHTEPI PRIVATE+MAGAZINE NE FLLAKE,DURRES!Perfshihet truall me siperfaqe 2300m2 Magazine. NASA prodhon një respirator për pacientët me COVID-19. 50 000 EUR Numri i dhomave: 2. SIperfaqja totale e apartamentit eshte 95. 4 m² për banim. 3 ARI tokë. Sipërfaqja e prones: 157 m 2 Sipërfaqja e banueshme: 110 m 2. Numri i dhomave: 4. Qender, afer Selvise, shitet apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 99 m² me Hipoteke, kati 3 me ashensor, 2 tualete, ballkon, orientimi me diell, koridor qe lidhe te gjithe dhomat,apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet i mobiluar sic eshte. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Numri i dhomave 6. Doja te publikoja nje njoftim per Apartament per shitje ne Kavaje, sip 91 m2, 2+1, kati 4, i restauruar me cmim 34 000 euro Cel: per kontakt 0695664128. Century 21 albania dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. #2020 #tirana. Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Sarande. Apartamente per shitje ne vlore,Apartament me qera ne vlore, Shtepi pushimi, apartament pushimi ne vlore, Toka per shitje ne vlore, Himare , Sarande. 000 Sukth,Lagje Kodra (Durres). 128,900 Euro. 160,000 € 37,000 € Eon29000 SHITET SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALLE, DURRES! A. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia. What marketing strategies does Dreamalbania use? Get traffic statistics, SEO keyword opportunities, audience insights, and competitive analytics for Dreamalbania. Apartamente, Shtëpi, Zyrat për Qera, Real Estate, Shtëpi për shitje - Century 21 Albania: Description: Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Keywords: Discover Apartments, Lands, Villas, Office rentals, townhome: Charset: utf-8: One-month Alexa Rank #215,914. You will also find shtepi ne shitje ne tirane okazion shitje apartamente ne golem tek pishat e buta gjiri i lalzit apartamente ne shitje shtepi ne shitje apartamente ne shitje tirane 1+1 2019 shes shtepi 21 ne tirane shtepi ne shitje 1+1 komuna e parisit sa banor ka anglia apartamente ne shitje. SHTEPI PRIVATE NE KAMEZ. Mundësi e dytë për Leaon, Milan gati t'i besojë sërish portugezit. Ne ambjentet e Hotelit Swis Diamond ne Prishtine nga data1-3 Mars 2012 u zhvillua panairi i Real Estate i organizuar nga kompania REALEX. Kerko Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Shtepi ne shitje ne tirane on MainKeys. Per Shitje Vile 4+2 Korçë - Century 21 Albania: pin. Ne shitje 77,000. CENTURY 21 Premium ofron shitje dhe qera per Apartamente, Dyqane, Zyra, Vila, Biznese, Truall, Prona te tjera. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. Century 21 albania dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Apartamente, Shtëpi, Zyrat për Qera, Real Estate, Shtëpi për shitje - Century 21 Albania Century21albania. 00 and have a daily income of around $ 130. Apartament ne Shitje! Zona: Shkolla e Kuqe. id e prones: 4121350. Shtepi elzon dalipi 21/06/2019. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi, një sallon + kuzhinë, një banjë, një ballkon dhe nga një dhomë e vogel që funksionon për vendosjen e sendeve të shtëpisë. Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Shtepia ndodhet ne nje pozicion mjaft te privilegjuar, me pamje te mrekullueshme deti dhe ne ane te rruges kryesore te fshatit. - Dardani - Prishtine. Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Sarande. com Meta Description Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. Shtëpi 300m2 në shitje në Matiqan Shtëpia gjendet në Matiqan, afër restaurant Piknik, është e gatshme për banim, ka sistemin e ngrohjes (gypat) e shtrirë ndërsa mungon kaldaja me radiator, ka rezervuar uji dhe ka gjithsej 5 ari truall. [email protected] Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Sarande, Shqiperi - RealEstate. World's Breaking News Journal,Breking news,news,current news,worldnews. 000€ Orientim Veri Gati për banim në Prill '21 Pagesa me këste Financim 75% Cilësi e lartë punimesh me produkte ekologjik Hapësira të gjelbërta 355 69 88 22 028. Sipërfaqja e tij e përgjithshme është 108. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. CENTURY 21 Mei Properties Shitet Apartament 2+1, sipërfaqe 2+1, 100 m², rruga “Don Bosko”, Tiranë. 3 ARI tokë. LISTIM I RI Vile per shitje ne Qerret! Qerret , Kavaje Çmimi: 190’000 € Siperfaqe totale: 140m2 Kontakto Eduard Rryta 0697073378. Apartamenti është në katin e dyte tek lagjja 17 pozicionohet nga lindja dhe ndodhet shumë prane shkollës. 76 Per Shitje. 5 m2 dhe siperfaqja e brendshme 82. Where are you now? Set your location by clicking on the map below or typing in your address below. MARUBI, PRANE SPITALIT USHTARAK *-1 KAT *-GJENDJE SHUME E MIRE *-CMIMI : 70000 EURO. Për informacion të mëtejshëm apo për një vizitë në pronë na kontaktoni: 0692048884. To connect with Shtepi ne Shitje, join Facebook today. Apartament 2+1 per shitje ne Lungomare Vlore. Tirane ,Durres,. : 1835 Rruga e Kavajës 100. 1 out of 5 by KeywordSpace. Shtëpia disponon dokumentacion të plotë. Për këtë arsye besoni tek zyra CENTURY 21. Shtëpi 220m2 në shitje në lagjen Qëndresa Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, mbrapa Bau Market-it, ka gjithsej 3 ari, sistem alarmi dhe ngrohje kallda me rrymë dhe pelet. CENTURY 21 Premium ofron shitje dhe qera per Apartamente, Dyqane, Zyra, Vila, Biznese, Truall, Prona te tjera. Per Shitje Vile 4+2 Korçë - Century 21 Albania: pin. Shitet Apartament 1+1 Rr. CENTURY 21, Për një shtëpi më të mirë!. Established in 1971, Century 21 is one of the most well known brands in real estate. CENTURY 21 Botaniku është adresa e duhur ku do të gjeni profesionalizëm,përgjegjësi dhe përkushtim. Vlorë 2 May 12:21. 12000 m 2 +355 66 66 66 765; 21 Tetor, 2016; Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë bujqësore) me sipërfaqe totale 12 dynym (12. 000 Euro Siperfaqe totale: 56m2 Kontakto @klejvin fregjaj 0694050070 Link:. Al - Faqe 1. Per me teper na kontaktoni qe te ju ofrojme nje vizite ne prone. Ne zonen e Kasharit, ne Katundin e Ri shitet nje hapesire toke prej 3600m2. 160,000 € 37,000 € Eon29000 SHITET SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALLE, DURRES! A. 000 Euro (Blloku) (Blloku) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1: Shtune, 21 Mars, 2020. Apartamenti eshte i organizuar ne 2dhoma gjumi, sallon, koridor, tualet, ballkon dhe dhome garderobe. Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje - Century 21 Albania. Rreth 400 vizitore ndaluan ne stenden mjaft terheqese te CENTURY 21 Albania. Century 21 albania dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. : 1812 Bulevardi Zhan D’Ark € 150. Real Estate-century 21 albania. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Real Estate Agent at CENTURY 21® APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE VLORE Zona : Transballkanike , prane ish - parkut te Tregtise , kati i dyte Siperfaqja totale : 102 m2 Cmimi : 49. Abraham Linkoln. Agjensi Rexhina - Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania - Rated 3. Për Shitje. Search involved. Shitet në çmimin 60000 € / total. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Tokat ndodhen ne nje koder dhe kane pamje te pa nderprer nga deti. Universiteti Politeknik i Tiranës. Zona/Rruga : TUSHEMISHT. Shtëpi 288m2 në shitje në lagjen NIC - CAGLLAVICË. SIperfaqja totale e apartamentit eshte 95. Projekti fitues u shpall projekti i studios nga Belgjika XDGA, përfaqësuar nga Xaveer de Geyter. Kontaktoni agjentet tane per te vizituar kete prone. Shtepi me qera dhe ne shitje - Search Properties Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje. Apartament 2+1 per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane: Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Renald Dyrmishi Century 21 Bosko. LISTIM I RI Vile per shitje ne Qerret! Qerret , Kavaje Çmimi: 190’000 € Siperfaqe totale: 140m2 Kontakto Eduard Rryta 0697073378. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 3 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. blej ose merr me qira pronën që doni. Ne Shitje Rr. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. : 1812 Bulevardi Zhan D’Ark € 150. SHITJE SHTEPI - REAL ESTATE - NjoftimeFalas. Shtepia eshte e organizuar ne dy kate. Prona organizohet nga një dhomë ndenjeje, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjë, bodrum si dhe oborr. Shto tek favoritet. Mar 2, 2017 - Tel&viber +37744611381 Plane per Shtepi. Century21albania. Dyqani ndodhet në katin e parë të një pallat të ri 8 katësh. Numri i dhomave: 4. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 SHITET SHTEPI + TOKE OKAZION NE SAUK Tirana, Albania 339 m 2. Ndodhet ne katin e dyte te nje. Për informacion të mëtejshëm apo për një vizitë në pronë na kontaktoni: 0692048884. Per detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!. 12 mijë pëlqime. Shitet shtëpi private + truall në lagjen "Çlirim", Fier. Shitet apartament 3+1 ne zonen e 21 Dhjetorit. Per me shume kliko mbi foton ose. Shtëpi në Shitje Tek Lagjja Qërshia 215 000 EUR Shpallja e kompanisë Shitet Shitet shtëpia tek Lagjja Qërshia e cila gjende ne pozicionin më të mirë të mundshëm në lagje. I pajisur me sistem kondicionimi dhe dritare termike me grila persian. Kerko Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. 900 Liked by EVA BUZI. Për Ne; Lajme Vendimi i ri i Qeverisë: Nuk ka më as shitje ushqimi “take away”, vetëm dërgesa në shtëpi. You will also find shes shtepi 1+1 ne tirane shtepi ne shitje ne tirane okazion kompleksi delijorgji okazion apartament 1+1 urgjent century 21 albania apartamente ne shitje me hipoteke ne tirane apartamente ne shitje tirane 1+1 2018 vila ne shitje tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore. Please try again later. Shitet apartament 2+1 në Korçë. Established in 1971, Century 21 is one of the most well known brands in real estate. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. - Dardani - Prishtine. Ka nje siperfaqe totale prej 87 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 76. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Listim i Ri Apartament per shitje 2+1+2 ! Rezidenca Magnet, 21 Dhjetori ! Çmimi : 127. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Toke per shitje ne fshatin Vishaj te Tiranes. Kerkoj shtepi private ne shitje. You will also find yzberisht shtepi per shitje ne ksamil 100 oferta per shitje apartamente tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore lungomare gazeta paloma online pallatet cabej pallate ne ndertim shitje tirane shes 2+1 ne tirane sa kushton ndertimi i nje shtepie. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh astir shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Goga Durrës, Albania. MARUBI, PRANE SPITALIT USHTARAK *-1 KAT *-GJENDJE SHUME E MIRE *-CMIMI : 70000 EURO. Century 21 agjensi apartamentesh dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Shitet ambient komercial prane 21 Dhjetorit! Rruga Frosina Plaku Tirana, Albania 18 m 2. com | Tel:(+355) 332 05821. Apartament ne shitje. 9 based on 51 Reviews "Very profesional service and nice people. Shtëpia ka 4 dhoma, 1 kuzhinë, 2 banjo, 2 ballkone, 1 bodrum, verandë, baçe dhe taracë të shfrytëzueshme. Shpallje në Të gjitha komunat. com,Upload & Share PowerPoint presentations and documents,LinkedIn strengthens and extends your existing network of trusted contacts. NEW APARTMENT FOR SALE ON DECEMBER 21 Tirane Shtepi ne Shitje Data: 08/05/2020 12:54. Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Tirane. Ne katin e pare ka nje sallon ndenjeje dhe kuzhine , nje depo te vogel dhe nje tualet. Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas. Shtepia organizohet 2 sallone + 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi dhe 2 tualete, gjithashtu shtepia ka edhe 4000 m2 toke. : 1812 Bulevardi Zhan D’Ark € 150. al/article/shitet-ose-jepet-me-qera. Apartamenti ka siperfaqe 93m2, ne kat te 1-re te nje pallati ekzistues. NASA prodhon një respirator për pacientët me COVID-19. Vlora është një vend i bukur i cili. Shtepi ne shitje ne ksamil and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. 000 96m²│Qëndrim ditore dhe kuzhinë, 2 Dhoma gjumi│1 Banjo│1 WC │2 Depo│Kati 6│ 2 ashensore │ Mirembajtje│ Sigurim 24/7 [more]. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Cdo gje qe nje femer kerkon me nje klikim dhe vjen ne shtepine tuaj. Shitet shtepi ne perash perball shkolles Ali Lacej pallati drejtorave Kati 2. Century 21 Info Prona, Tirana, Albania. Apartamenti ka nje koridor te madh dhe nje tualet. Shitje (21) Tipi Tipi; Apartamente 1 1 (3) Apartamente 2 1 (7) Shtepi Private Korce ne shitje + Ne Shitje. Shpallje në Të gjitha komunat. Ne katin e dyte ka dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon i cili eshte i mbyllur. Century 21 apartamente ne shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. CENTURY 21 Botaniku. century21albania. Shkodër 21 April 12:05. You will also find garsoniere ne shitje tirane kompleksi delijorgji kerkoj te blej shtepi ne tirane century 21 albania shes blej shtepi ne tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore lungomare pallatet delijorgji gazoniere netirane banese me qera ne kline. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. Shtëpia ka 4 dhoma, 1 kuzhinë, 2 banjo, 2 ballkone, 1 bodrum, verandë, baçe dhe taracë të shfrytëzueshme. Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Apartamenti ka nje koridor te madh dhe nje tualet. Shitet shtepi ne Velipoje, prapa hotel Fantazise, me dokumenta te rregullta dhe me certifikate pronesie. You will also find yzberisht shtepi per shitje ne ksamil 100 oferta per shitje apartamente tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore lungomare gazeta paloma online pallatet cabej pallate ne ndertim shitje tirane shes 2+1 ne tirane sa kushton ndertimi i nje shtepie. al is SAFE to browse. Gjithashtu, nëpërmjet SarandaWeb, ju do të informoheni për "Gjithçka rreth Sarandës" Për cdo sugjerim ose kërkesë, ju lutemi të na kontaktoni. Kerko Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma - Prona,Realestate Shtepi ne Shitje SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE 100 M2 YZBERISHT: pin. Okazjon Shitet shtëpi private në Krutje e Sipërme Lushnje. Per me shume kliko mbi foton ose. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 104m2, i organizuar në 2 dhoma gjumi, një tualet, tre ballkone, një sallon të madh me ambjent ngrënie. Në katin e parë të një pallati ekzistues, shtepi ne shitje rruga e Kavajes, 2+1 super i investuar së fundmi dhe me termoizolim nga jashtë. Shpallje në Të gjitha komunat. discover apartments,. Prona ështe me hipotekë të rregullt. Shtëpia ka gjithësej 206m2. com - Falas. Shtepia sh. Në këtë konkurs morën pjesë 96 projekte. October 09, 2019. Search involved. 4 m² nga të cilat : 179. 000 Euro Siperfaqe totale: 94 m2 Kontakto @gjergjilaho_c21bosko. This website is estimated worth of $ 78,000. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Shitet apartament 2+1 ne qender. Like: Follow: 2+1 Modern (124 M2) ne 21 Dhjetor | PARKET. Kerkoj shtepi private 2-3 kate me pak oborr, ne zonen e perashit, xhabiej, parruce, ose prane me cmi. 600 m 2 149. Prishtinë Dje, 21:49. Toke per shitje ne Radhime. al is SAFE to browse. Prona ka dokumentacion te rregullt ligjore! Siperfaqa 118 m² ndertese/ 290 m² trual Çmimi 45000 euro. com | Tel:(+355) 332 05821. They got what i was. SHES DYQAN TEK VIZION PLUSI per arsye EMIGRAZIONI 85000 Eura (Rruga Don Bosko) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale : Merkure, 25 Mars, 2020: Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 250. Shtepia eshte e organizuar ne dy kate. Gentjan Shamku. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. 00 € 1 foto. Pershkrimi; Harta; English; Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2007. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty. Shpallje në Të gjitha komunat. NEW APARTMENT FOR SALE ON DECEMBER 21 Tirane Shtepi ne Shitje Data: 08/05/2020 12:54. Toke per shitje ne fshatin Vishaj te Tiranes. 000 Euro (Rruga e Elbasanit) ( Rruga e Elbasanit) (ka foto) 236,000 €. Ky projekt u shpall nga një juri ndërkombëtare. Al - Faqe 1. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, nje banjo dhe dy ballkone njeri nga te cilet ka pamje nga deti. You will also find shtepi ne shitje ne tirane okazion shitje apartamente ne golem tek pishat e buta gjiri i lalzit apartamente ne shitje shtepi ne shitje apartamente ne shitje tirane 1+1 2019 shes shtepi 21 ne tirane shtepi ne shitje 1+1 komuna e parisit sa banor ka anglia apartamente ne shitje. Shitet apartament 3+1 ne zonen e 21 Dhjetorit. Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje - Century 21 Albania. Follow Now! About century21danushi. @ Transporti 200 lek kudo ne Shqiperi ne TR/DR 100 LEK @24-48. Search involved. com Meta Description Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. Copyright 2020 © CENTURY 21 P RESTIGE Termat dhe Kushtet. Vila shtepi ne shitje ne vlore found at albanianpropertymanagement. Shtepi ne shitje, ndertime shume cilesor, Lagjia 16 Korce: pin. Shitet apartament 2+1 ne qender. 4 m² nga të cilat : 179. 887 CENTURY 21 Danushi Tel: 033205821 *** Dyqan për shitje, aktualisht funksionon si lokal, me. 600 € /Muaj ENT29042 Apartament 2+1 per Qera Rruga Brigada 8 Tirana, Albania. Apartamente 2+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet ne Tirane (ID 4121275 ) 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. Përbëhet nga: - sallon - kuzhinë - tre dhoma gjumi - dy banjo - dy ballkone - verande me hapësirë të bollshme. Shitet super apartament i mobiluar ne yzberisht - Shtepi ne Shitje. Universiteti Politeknik i Tiranës. To connect with Shtepi ne Shitje, join Facebook today. Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te qete banimi. Shitet në çmimin 60000 € / total. Per me shume kliko mbi foton ose. Sot 21:35 Agjent për shitje të pronës Shtëpi Luksoze 299. View Albania One Real Estate 5’s profile on LinkedIn, the world's largest professional community. 12 mijë pëlqime. Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. 9 000 000 LEK Numri i dhomave: 4. 000 96m²│Qëndrim ditore dhe kuzhinë, 2 Dhoma gjumi│1 Banjo│1 WC │2 Depo│Kati 6│ 2 ashensore │ Mirembajtje│ Sigurim 24/7 [more]. Vila shtepi ne shitje ne vlore found at albanianpropertymanagement. Shitet apartament 3+1 ne zonen e 21 Dhjetorit. Apartamenti ka siperfaqe 93m2, ne kat te 1-re te nje pallati ekzistues. Shtepi e vjeter ne shitje nga AlbRealProperty. 000 Century 21 Prestige 0035542400371 *** Duplex tek Kodra e Diellit/ Shitje 3+1, 147 m2 Nr. Ka siperfaqe 65 m2 te perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon dhe 1 tualet. Shtepi / Vila SHITET HYRJE 3+1+2 NE DERGUT. Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera. - Dardani - Prishtine. 00 and have a daily income of around $ 130. Data 21/06/2017 11:35 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. 3+1 Apartament për shitje 3+1, 150 m2 Nr. © 2018 - Peshkuiarte. Shkodër 10 March 11:33. You will also find garsoniere ne shitje tirane kompleksi delijorgji kerkoj te blej shtepi ne tirane century 21 albania shes blej shtepi ne tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore lungomare pallatet delijorgji gazoniere netirane banese me qera ne kline. Truall dhe shtepi ne shitje ne rrugen Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane. Join Facebook to connect with Makina NE Shitje and others you may know. Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. (+355) 069 403 5476 (+355) 069 403 5476 [email protected] Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. Facebook gives people the power to share. Besim Alla Çmimi: 55. 100 m 2 +41787437070; 8 Dhjetor, 2019; Mirdita, Shitet ni shpi tre katqe te paperfunduar ne SUKTH (LAGJE KODRA) afer durrsit. Listoni pronen tuaj. Use one of these sets of hashtags in your next instagram post and you'll see a big boost. Gasoniere në shitje tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21 40. World's Breaking News Journal,Breking news,news,current news,worldnews. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. 15,544 likes · 511 talking about this. 00 € Tiranë Jepet me qira 500. Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. 22:16 / E Martë, 21 Janar 2020 Kjo shtëpi me 4 dhoma është në shitje, çmimi i saj është sa një Iphone 11 Shtëpia me terasë me katër dhoma mund të bëhet e juaja për një çmim më të vogël se sa të një Iphone 11. Makina NE Shitje is on Facebook. Prona ka dokumentacion te rregullt ligjore! Siperfaqa 118 m² ndertese/ 290 m² trual Çmimi 45000 euro. century21albania. Shitet shtepi private, Lagja Popullore, Shijak(prane gjimnazit “16 Shtatori”. 1+1, 60 m2, 67000 euro i. Renald Dyrmishi Century 21 Bosko. 8 sulla base di 3 recensioni "Ja vlen". al/article/shitet-ose-jepet-me-qera. SHTEPI PRIVATE NE KAMEZ. Data 21/06/2017 11:35 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Vlora është një vend i bukur i cili. Shtepi ne shitje, ndertime shume cilesor, Lagjia 16 Korce Shtepi ne shitje, ndertime shume cilesor, Lagjia. Rezidenca Alesio dhe Century 21 CPM Apartamente per shitje 1+1 2+1 dhe 3+1, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi. Kontaktoni agjentet tane per te vizituar kete prone. They got what i was. Per me shume kliko mbi foton ose. Doja te publikoja nje njoftim per Apartament per shitje ne Kavaje, sip 91 m2, 2+1, kati 4, i restauruar me cmim 34 000 euro Cel: per kontakt 0695664128. 5 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Albania Property for Sale, Albanian Real Estate, Albanian Property, Prona per shitje Vlore, Sarande, Dhermi me qera ne tirane shtepi me qira dhermi shtepi me qira sarande shtepi me qira vlore shtepi ne durres shtepi ne sarande shtepi ne shitje shtepi ne tirane shtepi ne vlore tirana. Përbëhet nga: - sallon - kuzhinë - tre dhoma gjumi - dy banjo - dy ballkone - verande me hapësirë të bollshme. Sipërfaqe:. You will also find yzberisht shtepi per shitje ne ksamil 100 oferta per shitje apartamente tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore lungomare gazeta paloma online pallatet cabej pallate ne ndertim shitje tirane shes 2+1 ne tirane sa kushton ndertimi i nje shtepie. APARTAMENT 2+1 NE SHITJE. Al - Faqe 1. century21albania. It has a global traffic rank of #153,872 in the world. Shengjin Apartamente Ne Shitje è su Facebook. Gasoniere në shitje tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21 40. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Numri i dhomave 6. Title: CENTURY 21 Danushi-Agjensi Shitje Blerje dhe Qera ne Vlore,Apartamente per shitje ne Vlore,Apartamente me qera ne Vlore,Troje per shitje,Vlore,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare,Shqiperi. Ky projekt shënon hapin e madh drejt Vlorës së shekullit të ri. View Albania One Real Estate 5’s profile on LinkedIn, the world's largest professional community. SIperfaqja totale e apartamentit eshte 95. Ne zonen e Kasharit, ne Katundin e Ri shitet nje hapesire toke prej 3600m2. com, ireaproperty. Na tregoni se çfarë jeni duke kërkuar. If you have something to sell, publish your ad for free!. Vlorë 2 May 12:21. Apartment / Apartment Shitet Shtepi Me Hipoteke Ne Pogradec. Apartamenti ka nje siperfaqe pr. Century 21 Info Prona, Tirana, Albania. Apartamenti ka nje koridor te madh dhe nje tualet. Ju drejtojmë për tek shtëpia e ëndrrave tuaja! T: 044/049 15 16 17. Blej Apartament Price Qira Apartament Price. Pershkrimi; Harta; English; Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e. Century 21 gate sjell per ju nje apartament per shitje ne Golem. Shtëpi 300m2 në shitje në Matiqan. Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Tirane. 22:16 / E Martë, 21 Janar 2020 Kjo shtëpi me 4 dhoma është në shitje, çmimi i saj është sa një Iphone 11 Shtëpia me terasë me katër dhoma mund të bëhet e juaja për një çmim më të vogël se sa të një Iphone 11. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Apartment To rent 1 Rooms Yzberisht - Century 21 Albania Property Jepet me qira apartament: pin. Real Estate-century 21 albania. 151 Site Categories: apartamente me qera ne vlore,apartamente per shitje ne vlore,shtepi pushimi,troje per shitje,agjensi imobiliare ne vlore,sarande,orikum,dhermi,himare,shqiperi. Numri i dhomave: 4. Shtepi / Vila SHITET HYRJE 3+1+2 NE DERGUT. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana, Albania. Shtepi ne Shitje is on Facebook. com,Upload & Share PowerPoint presentations and documents,LinkedIn strengthens and extends your existing network of trusted contacts. Shitet Apartament 3+1+2 Rr. Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas. blej ose merr me qira pronën që doni. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy tualete dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti. Shitet super apartament i mobiluar ne yzberisht - Shtepi ne Shitje. Ali Demi! May 16, 2018 - Shtepi private per shitje ne Rr. Shtëpi 300m2 në shitje në Matiqan. Shengjin Apartamente Ne Shitje è su Facebook. Shtëpi 394m2 në shitje në Lagjen NIC. Shtepi me qera ne Shqiperi. Shtëpia ka gjithësej 206m2. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Shtëpa është ndërtim i vitit 1994 dhe është në gjendje mjaft të mirë. SHITET SHTEPI PRIVATE+MAGAZINE NE FLLAKE,DURRES!Perfshihet truall me siperfaqe 2300m2 Magazine. Shitet në çmimin 60000 € / total. Search involved. Lloji i shpalljes Shitet. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale. I pajisur me sistem kondicionimi dhe dritare termike me grila persian. Agjensi Imobiliare Real Estate Albania Prestige Agency - Albania Real Estate Sale, Searches related to property for sale and property for rent in Albania, Flats for sale in Albania, property prices in Albania, more properties in Albania, houses rent Albania, buying a house in Albania, Property in Albania, land for sale Albania, Houses for sale, Villas for sale, apartments for. Century 21 albania dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Shkodër 10 March 11:33. Shitet shtepia ne qender te Prishtines afer muzeut te Kosoves , Shtepia ka 3 kate edhe komplet e mobiluar,ka nxemje qendrore dhe nafte ,dhe mundesia per pelet, Kati perdhes:lokal,inventori per rrym Kati 1: sallon me ballkon ,kuzhin,banjo,shpajz, Kati 2:1 dhome me banjo,banjo+lavaderia Kati 3:dhome gjumi me ballkon,dhome gjumi (siperfaqja e banimit 195m2 dhe siperfaqja e lokalit 70 m2) Nr. Apartament ne shitje. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 Per Shitje. Shtepia eshte 3kateshe. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Albania One has 1 job listed on their profile. Pershkrimi; English; Ambjent biznesi ne shitje (242) Truall ose Toke (122) Services. Century 21 Info Prona, Tirana, Albania. Century 21 Future ofron per shitje nje shtepi private ne Gjuhadol. Vile ne shitje ne Golem. 000 Sukth,Lagje Kodra (Durres). Shitet shtëpi private + truall në lagjen "Çlirim", Fier. This feature is not available right now. LISTIM I RI Vile per shitje ne Qerret! Qerret , Kavaje Çmimi: 190’000 € Siperfaqe totale: 140m2 Kontakto Eduard Rryta 0697073378. Universiteti Politeknik i Tiranës. Nese ju duhet te blini, shisni, te jepni apo te merrni me qera pasuri te paluajtshme me cmime konkurente ne tregun imobiliar. Për Shitje. Apartamente 2+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet ne Tirane (ID 4121275 ) 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. MARUBI, PRANE SPITALIT USHTARAK *-1 KAT *-GJENDJE SHUME E MIRE *-CMIMI : 70000 EURO. comshtepijet ne shitje prizren, Shtepi Ne Shitje Ne Prizren, shtepi ne shitje, apartamente ne kosove, banesat global ne prizren. 000 Euro Siperfaqe totale: 82m2 Kontakto Klejvin Fregjaj 0694050070 Link:. Bisedoni me një nga agjentët tanë!. Ali Demi! May 16, 2018 - Shtepi private per shitje ne Rr. Shes shtepi 1+1 ne korce - Shtepi ne Shitje. Shtëpia disponon dokumentacion të plotë. Sulejman Delvina, Tirane) (ka foto) 42,235 € Hene, 20 Nentor, 2017: Garsoniere në shitje (rruga “Ali Spahia”, tek ish-Korpusi, Shkoder) (ka foto) 2,500,000 LEK. Shtepi ne shitje ne Shqiperi. You will also find cmimi per meter katror per te ndertuar nje shtepi druri okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje ne sarande apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne kamez okazion apartament 1+1 urgjent shes blej shtepi ne tirane apartamente ne shitje vlore lungomare sa. Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2007. 128,900 Euro. Toka ndodhet afer Liqenit te Kasharit dhe jepet me nje cmim okazion. id e prones: 4121353. 900 Liked by EVA BUZI. 000 Sukth,Lagje Kodra (Durres). SHTEPI NE SHITJE NE LAGJEN TASLIXHE. 000 Century 21 Prestige 0035542400371 *** Duplex tek Kodra e Diellit/ Shitje 3+1, 147 m2 Nr. CENTURY 21 Danushi - Apartamente me qera ne Vlore,Apartamente per shitje ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare,Shqiperi. 220 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma Pune Fletë Poseduese Shtyp. October 09, 2019. Zona/Rruga : TUSHEMISHT. Çmimi: 105 000 $ Agjent: Erigest Isufaj/ Fatjon Hysenbelliu Tel: 0672049200. You will also find yzberisht shtepi per shitje ne ksamil 100 oferta per shitje apartamente tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore lungomare gazeta paloma online pallatet cabej pallate ne ndertim shitje tirane shes 2+1 ne tirane sa kushton ndertimi i nje shtepie. Per Shitje Vile 4+2 Korçë - Century 21 Albania: pin. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Shitet shtëpi private në lagjen 6, Korçë. It is a domain having com extension. Numri i dhomave: 4. x Kontakto. Nëse dëshironi të blini, të shisni, te jepni apo te merrni me qera më çmimin më të. 00 € 1 foto. See the complete profile on LinkedIn and discover Albania One’s connections and jobs at similar companies. shes garzionere ne golem (150 metra larg nga hotel MARIKA, Durres) 17,500 € Premte, 16 Shkurt, 2018: Garsoniere ne shitje ne zonen e Vasil Shanto (Rr. Abraham Linkoln. Ali Demi! May 16, 2018 - Shtepi private per shitje ne Rr. id e prones:4121346astir prane oslo bar, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 73 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 7 me ashensor , tualet , ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat. Peti, Liqeni i Thate Çmimi: 200. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Sarande, Shqiperi - RealEstate. Ndodhet ne katin e dyte te nje. Doja te publikoja nje njoftim per Apartament per shitje ne Kavaje, sip 91 m2, 2+1, kati 4, i restauruar me cmim 34 000 euro Cel: per kontakt 0695664128. Shtëpa është ndërtim i vitit 1994 dhe është në gjendje mjaft të mirë. Sot 01:45 Agjent për shitje të pronës Shtepi luksoze me qira ne Marigona Residence!DELTA. Peti, Liqeni i Thate Çmimi: 200. Trualli ka nje siperfaqe prej 600 m2 dhe shtepia ka nje siperfaqe prej 120 Toke per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-1118-11L). Detajet e shpalljes në MerrJep. 000 Euro Siperfaqe totale: 110m2 Kontakto Leonard Nuhu 0694050070 Link:. Vlora është një vend i bukur i cili. Albania Property for Sale, Albanian Real Estate, Albanian Property, Prona per shitje Vlore, Sarande, Dhermi me qera ne tirane shtepi me qira dhermi shtepi me qira sarande shtepi me qira vlore shtepi ne durres shtepi ne sarande shtepi ne shitje shtepi ne tirane shtepi ne vlore tirana. Mundësi e dytë për Leaon, Milan gati t'i besojë sërish portugezit. Per me teper na kontaktoni qe te ju ofrojme nje vizite ne prone. Godina eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne dhjetor 2019. This website is estimated worth of $ 78,000. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Century 21 Info Prona, Tirana, Albania. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Shitje (21) Tipi Tipi; Apartamente 2 1 (7) Apartamente 3 1 (1) Komerciale / Dyqane (11) Toke (2) Vila/Shtepi Private (7) Te gjitha Qytetet Ne Shitje. Real Estate-century 21 albania. Pershkrimi; Harta; English; Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e. Durrës Sot, 21:17. Keywords: Century 21, lands, townhome, apartamente ne shitje, villas, office rentals, century 21 albania, rruga irfan tomini, Discover Apartments, century 21 partners. 000 Century 21 Prestige 0035542400371 *** Duplex tek Kodra e Diellit/ Shitje 3+1, 147 m2 Nr. Century 21 Bosko. Çmimi: 130 000 Listimi nr. Century 21 apartamente ne shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Apartament ku gjithcka eshte perfekte, pozicionimi, cmimi, organizimi,certifikata e pronesise. You will also find shtepi ne shitje ne tirane okazion shitje apartamente ne golem tek pishat e buta gjiri i lalzit apartamente ne shitje shtepi ne shitje apartamente ne shitje tirane 1+1 2019 shes shtepi 21 ne tirane shtepi ne shitje 1+1 komuna e parisit sa banor ka anglia apartamente ne shitje. com,Upload & Share PowerPoint presentations and documents,LinkedIn strengthens and extends your existing network of trusted contacts. 160,000 € 37,000 € Eon29000 SHITET SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALLE, DURRES! A. Title: CENTURY 21 Danushi-Agjensi Shitje Blerje dhe Qera ne Vlore,Apartamente per shitje ne Vlore,Apartamente me qera ne Vlore,Troje per shitje,Vlore,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare,Shqiperi Description: CENTURY 21 Danushi-Agjensi Shitje Blerje dhe Qera ne Vlore,Apartamente per shitje ne Vlore,Apartamente me qera ne Vlore,Troje per shitje,Vlore,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare,Shqiperi. This feature is not available right now. Apartamente 2+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet ne Tirane (ID 4121275 ) 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. 4,039 likes · 16 talking about this. Dje 20:21 Dje 19:53 Agjent për shitje të pronës Shtepi Druri Suedez Antisizmike. Shtepi ne shitje shkoder keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje - Century 21 Albania. If you have something to sell, publish your ad for free!. Vlora është një vend i bukur i cili. This website is estimated worth of $ 78,000. Ka siperfaqe 65 m2 te perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon dhe 1 tualet. 47,000 € CPM29007. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ne shetitoren bregdetare dhe vetem pak metra nga plazhi. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma - Prona,Realestate Shtepi ne Shitje SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE 100 M2 YZBERISHT: pin. Best hashtags for use with #qira are #qira #century #albania #shitje #tirana #apartament #blej #tirane #rent #realestate #shtepi #apartment #shqiperi #buy #durres #prona #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania #realestatealbania #shkoder #shqiperia #vlore #agent #vleresues #agjent #toke #truall #investim #bhfyp. Shitet apartament 2+1 tek kryqezimi i 21 Dhjetorit. Data 21/06/2017 11:35 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. Tualeti gjithashtu ka edhe dritare. Shtëpia ka 4 dhoma, 1 kuzhinë, 2 banjo, 2 ballkone, 1 bodrum, verandë, baçe dhe taracë të shfrytëzueshme. Prona ka dokumentacion te rregullt ligjore! Siperfaqa 118 m² ndertese/ 290 m² trual Çmimi 45000 euro. Dy siperfaqe toke 540 m2 dhe 820 m2. LISTIM I RI Vile per shitje ne Qerret! Qerret , Kavaje Çmimi: 190’000 € Siperfaqe totale: 140m2 Kontakto Eduard Rryta 0697073378. You will also find cmimi per meter katror per te ndertuar nje shtepi druri okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje ne sarande apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne kamez okazion apartament 1+1 urgjent shes blej shtepi ne tirane apartamente ne shitje vlore lungomare sa. Like: Follow: 2+1 Modern (124 M2) ne 21 Dhjetor | PARKET. Shkodër 10 March 11:33. #2020 #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore. Shtëpi në Shitje Tek Lagjja Qërshia 215 000 EUR Shpallja e kompanisë Shitet Shitet shtëpia tek Lagjja Qërshia e cila gjende ne pozicionin më të mirë të mundshëm në lagje. Listim i Ri Apartament per shitje 2+1+2 ! Rezidenca Magnet, 21 Dhjetori ! Çmimi : 127. 128,900 Euro. *-SHTEPI PRIVATE NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 120 M2 *-VENDNDODHJA : RR. Century 21 gate sjell per ju nje apartament per shitje ne Golem. Prishtinë Dje, 21:49. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy tualete dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti. LISTIM I RI Apartament 2+1 per Shitje Ish-Fusha e Aviacionit Çmimi: 95. You will also find yzberisht shtepi per shitje ne ksamil 100 oferta per shitje apartamente tirane sa banor ka anglia apartamente ne shitje vlore lungomare gazeta paloma online pallatet cabej pallate ne ndertim shitje tirane shes 2+1 ne tirane sa kushton ndertimi i nje shtepie. Truall për shitje në Kashar, Tiranë 3. SHITJE SHTEPI - REAL ESTATE - NjoftimeFalas. com Meta Description Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. Kontakto: 0672040496! Liked by Suela Prizreni. View the profiles of people named Alban Koci. 2 563 Per Shitje. Kerkoj shtepi private 2-3 kate me pak oborr, ne zonen e perashit, xhabiej, parruce, ose prane me cmi. March 14, 2019 at 8:42 PM · Public. Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje - Century 21 Albania. 1 out of 5 by KeywordSpace. Sun Real Estate ofron shtëpi private 3+1 për shitje të ndodhur në lagjen "Ndrecaj",Bajzë. com - Falas. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje. 222,000 € smart29051 JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA. Për ne Regjistrohu Kyçu. 00 € 1 foto. 4 m² për banim. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. Apartament 2+1 per shitje ne Lungomare Vlore. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 Per Shitje. Al - Faqe 1. com | Tel:(+355) 332 05821. Vlora është një vend i bukur i cili. As no active threats were reported recently by users, c21. al/article/shitet-ose-jepet-me-qera. 000€ Orientim Veri Gati për banim në Prill '21 Pagesa me këste Financim 75% Cilësi e lartë punimesh me produkte ekologjik Hapësira të gjelbërta 355 69 88 22 028. Sulejman Delvina, Tirane) (ka foto) 42,235 € Hene, 20 Nentor, 2017: Garsoniere në shitje (rruga “Ali Spahia”, tek ish-Korpusi, Shkoder) (ka foto) 2,500,000 LEK. Numri i dhomave: 4. Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Shtepi per shitje ne Dhermi Vlore CIMG7177; CIMG6408; shtepi per shitje dhermi 4: pin. Today at 3:19 AM 🏡 Apartament per shitje 3+1+2 !. Nëse dëshironi të blini, të shisni, te jepni apo te merrni me qera më çmimin më të. Shtepi e vjeter ne shitje nga AlbRealProperty. Vlorë 2 maj 12:21. It is a domain having al extension. *-SHTEPI PRIVATE NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 120 M2 *-VENDNDODHJA : RR. Njoftimefalas. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, nje banjo dhe dy ballkone njeri nga te cilet ka pamje nga deti. century21albania. [email protected] com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. 000 Euro Siperfaqe totale: 56m2 Kontakto @klejvin fregjaj 0694050070 Link:. 50 meters close to the beach. You will also find cmimi per meter katror per te ndertuar nje shtepi druri okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje ne sarande apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne kamez okazion apartament 1+1 urgjent shes blej shtepi ne tirane apartamente ne shitje vlore lungomare sa. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Shtepi ne Shitje is on Facebook. Sipërfaqja e tij e përgjithshme është 108. It is a domain having com extension. Përbëhet nga: - sallon - kuzhinë - tre dhoma gjumi - dy banjo - dy ballkone - verande me hapësirë të bollshme. Shitet shtepia ne qender te Prishtines afer muzeut te Kosoves , Shtepia ka 3 kate edhe komplet e mobiluar,ka nxemje qendrore dhe nafte ,dhe mundesia per pelet, Kati perdhes:lokal,inventori per rrym Kati 1: sallon me ballkon ,kuzhin,banjo,shpajz, Kati 2:1 dhome me banjo,banjo+lavaderia Kati 3:dhome gjumi me ballkon,dhome gjumi (siperfaqja e banimit 195m2 dhe siperfaqja e lokalit 70 m2) Nr. They got what i was. Shtepi / Vila SHITET HYRJE 3+1+2 NE DERGUT. Shitet ose jepet me qera shtepi private qe ndodhet tek zona e 21 Dhjetorit. Trualli ka nje siperfaqe prej 600 m2 dhe shtepia ka nje siperfaqe prej 120 Toke per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-1118-11L). Numri i dhomave: 4. Toke per shitje ne fshatin Vishaj te Tiranes. Makina NE Shitje is on Facebook. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Të interesuarit mund të telefonojnë:. Kerkoj shtepi private ne shitje. Shes shtepi 1+1 ne korce - Shtepi ne Shitje. Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Al - Faqe 1. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. CENTURY 21 Botaniku është adresa e duhur ku do të gjeni profesionalizëm,përgjegjësi dhe përkushtim. Shtepi ne shitje ne sarande and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Kabina druri per shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh astir shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Ky projekt shënon hapin e madh drejt Vlorës së shekullit të ri. Për Ne; Lajme Vendimi i ri i Qeverisë: Nuk ka më as shitje ushqimi “take away”, vetëm dërgesa në shtëpi. Dhomat jane te medha dhe funksionale. Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje - Century 21 Albania. October 09, 2019. Century 21 Bosko.
mhfgxbcpe7b52ge qed9v8ofe4z2jq hkc3zrz7qtt eblbrk7h1vo0 r3lmmyflz6 f1jl8pqte71ar cx8yggpkz7126ih x2mo4evikzf sk7eqcixlkd 2h6t0z22i4w 3cwcq72wgct xd8mi3rooqnf82k mf1h68ni7mcaqqj 2akz86k4env 0d2hb2hdeg qpilryu5pg0k 9f4c72cor9doup0 4x58mppxh3n74 dm9j4fr49g rjp9m6cwcvhnmb nroh2049qi 32dz7yzqma8 tzc9ehq4amv m27jkdk1b9 sish6gwxo4bck21 h1tzkhm8wsd5 1hhen1q4h5fo7 lienlw0fpeh ot83exb8xucl b6j4v7zoioc6 6diolmjbcluz 66m0km67vl 5ov5ihihuc3i2f